SZYBY ZESPOLONE

Energooszczędne budowanie pasywne jest obecnie nie tylko modą, ale wręcz koniecznością z uwagi na koszty eksploatacji budynków. W tanich, energooszczędnych domach ważny jest każdy detal, pozwalający zachować nawet pojedynczą kalorię ciepła. Pomagają w tym również szyby zespolone. Warszawa to miasto, w którym je produkujemy.

AB GLASS – producent szyb zespolonych  – Warszawa

Nasza firma AB-GLASS od lat funkcjonuje, jako producent szyb zespolonych w Warszawie. Te wyjątkowe konstrukcje stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby budownictwa. Charakteryzuje je wysoka izolacyjność termiczna oraz duże zróżnicowanie konstrukcyjne, dostosowane do określonych potrzeb i przeznaczenia takich wyrobów.

Czym jest szyba zespolona? Tworzy ją zestaw minimum dwóch tafli szklanych oddzielonych od siebie dystansem i ujętych w spójną całość za pomocą różnych form uszczelniania i łączenia. Przestrzeń pomiędzy szybami pozostaje hermetycznie szczelna wypełniona jest specjalnym gazem. Do budowy szyb zespolonych wykorzystuje się ramkę aluminiową wypełnioną wysokiej jakości sitem molekularnym, pełniącym rolę pochłaniacza wilgoci.

Szyby zespolone z Warszawy – rodzaje konstrukcji

Jako producent szyb zespolonych w Warszawie staramy się wprowadzać jak największe urozmaicenia w naszych konstrukcjach, dzięki czemu otrzymujesz znaczny wybór parametrów i właściwości. W ofercie katalogowej znajdziesz między innymi szyby zespolone:

  • dźwiękochłonne,
  • termoizolacyjne,
  • z ciepłą ramką dystansową,
  • podwyższonej odporności na włamanie,
  • ze szkłem specjalnym (kolorowym, ornamentowym, funkcyjnym),
  • ze szprosami wewnętrznymi,
  • odporne na uderzenie pociskiem.

Wszystkie wymienione modele produkujemy na wymiar, a także w różnych kształtach dostosowanych do przeznaczonych im miejsc.

Produkowane przez nas szyby zespolone w Warszawie znajdziesz też w odmianach 2-komorowych złożonych z trzech tafli szklanych. Takie modele posiadają jeszcze wyższe zdolności termoizolacyjne. Dysponujemy rozmaitymi odmianami szkła oraz różnymi ramkami o grubości: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm i 16mm. Oferujemy szyby zespolone w Warszawie wraz z transportem. Nasze usługi świadczymy również w gminach Marki, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Sulejówek, Nieporęt, Legionowo, Jabłonna, Łomianki i innych.

Call Now Button