SZYBY ZESPOLONE

Energooszczędne budowanie pasywne jest obecnie nie tylko modą, ale wręcz koniecznością z uwagi na koszty eksploatacji budynków. W tanich, energooszczędnych domach ważny jest każdy detal, pozwalający zachować nawet pojedynczą kalorię ciepła. Pomagają w tym również szyby zespolone. Warszawa to miasto, w którym je produkujemy.

Proponujemy klasyczne szyby zespolone, jak również konstrukcje o dodatkowych funkcjonalnościach, np. dźwiękochłonne czy termoizolacyjne. Chętnie pomożemy Ci w dopasowaniu najlepszego produktu do konkretnych potrzeb oraz specyfiki obiektu.

AB GLASS – producent szyb zespolonych  – Warszawa

Nasza firma AB-GLASS od lat funkcjonuje, jako producent szyb zespolonych w Warszawie. Te wyjątkowe konstrukcje stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby budownictwa. Charakteryzuje je wysoka izolacyjność termiczna oraz duże zróżnicowanie konstrukcyjne, dostosowane do określonych potrzeb i przeznaczenia takich wyrobów.

Czym jest szyba zespolona? Tworzy ją zestaw minimum dwóch tafli szklanych oddzielonych od siebie dystansem i ujętych w spójną całość za pomocą różnych form uszczelniania i łączenia. Przestrzeń pomiędzy szybami pozostaje hermetycznie szczelna wypełniona jest specjalnym gazem. Do budowy szyb zespolonych wykorzystuje się ramkę aluminiową wypełnioną wysokiej jakości sitem molekularnym, pełniącym rolę pochłaniacza wilgoci.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem szyb zespolonych z Ostrołęki, który na pewno zaspokoi Twoje potrzeby!

Szyby zespolone z Warszawy – rodzaje konstrukcji

Jako producent szyb zespolonych w Warszawie staramy się wprowadzać jak największe urozmaicenia w naszych konstrukcjach, dzięki czemu otrzymujesz znaczny wybór parametrów i właściwości. W ofercie katalogowej znajdziesz między innymi szyby zespolone:

  • dźwiękochłonne,
  • termoizolacyjne,
  • z ciepłą ramką dystansową,
  • podwyższonej odporności na włamanie,
  • ze szkłem specjalnym (kolorowym, ornamentowym, funkcyjnym),
  • ze szprosami wewnętrznymi,
  • odporne na uderzenie pociskiem.

Wszystkie wymienione modele szyb zespolonych produkujemy na wymiar, a także w różnych kształtach dostosowanych do przeznaczonych im miejsc.

Produkowane przez nas szyby zespolone w Warszawie znajdziesz też w odmianach 2-komorowych złożonych z trzech tafli szklanych. Takie modele posiadają jeszcze wyższe zdolności termoizolacyjne. Dysponujemy rozmaitymi odmianami szkła oraz różnymi ramkami o grubości: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm i 16mm. Oferujemy szyby zespolone w Warszawie wraz z transportem. Nasze usługi świadczymy również w gminach Marki, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Sulejówek, Nieporęt, Legionowo, Jabłonna, Łomianki i innych.

Mamy również szyby zespolone dla Ostrołęki i okolic. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button