Szklane kabiny prysznicowe na wymiar – AB Glass Warszawa

kabiny prysznicowe szklane na zamówienie

Kabiny prysznicowe na zamówienie oferowane przez naszą firmę to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które dysponują niewielkim lub nietypowym wnętrzem do zaaranżowania. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar doskonale sprawdzą się zarówno w bardzo małych, jak i większych przestrzeniach. Są one bardzo często stosowane we wnętrzach ze skosami, gdzie dotychczas niemożliwe było urządzenie łazienki ze względu na niedopasowanie produktów obecnych na rynku.

Z uwagi na swój specyficzny wygląd szklane kabiny dodają wnętrzom przestronności – co
w przypadku niewielkich łazienek ma ogromne znacznie. Co więcej, kabiny szklane na zamówienie idealnie wpasowują się nowoczesne trendy, w których główną rolę odgrywa minimalizm. Kabiny prysznicowe na zamówienie to także idealny wybór dla wszystkich tych osób, które nie przepadają za typowymi rozwiązaniami, jakie oferują producenci gotowego asortymentu. Dzięki indywidualnemu projektowi do wnętrza można wprowadzić innowacyjne rozwiązania dopasowane do konkretnych oczekiwań.

Kabiny prysznicowe na zamówienie – projekt, realizacja, montaż

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar, które znajdują się w naszej ofercie, to przede wszystkim gwarancja wytrzymałości na długie lata. Są one wykonywane z najlepszych materiałów, w związku z czym są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zmiany temperatury.

Na każdym etapie realizacji projektu mają Państwo możliwość skonsultowania go z naszym personelem, który doradzi, jakie rozwiązania aranżacyjne będą najlepsze. Ponadto nasi specjaliści zajmują się także montażem – klienci nie muszą się o nic martwić.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar to tylko jedna z naszych propozycji. Szkło jest bardzo uniwersalnym materiałem, który może być wykorzystany w wielu celach. Oferujemy również inne elementy takie jak szklane stoły, blaty, witryny czy szkło na balustrady.

Call Now Button