LUSTRA

Lustra stanowią nieodłączną część aranżacji każdego domu. Służą celom praktycznym, ułatwiając sprawdzanie własnego wyglądu czy też wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych. Mogą również być wyjątkowo atrakcyjną ozdobą, podkreślając styl wnętrza lub optycznie wpływając na jego wielkość. Lustra na zamówienie w Warszawie znajdziesz w naszej firmie AB-GLASS.

Lustra na zamówienie w Warszawie – rodzaje produktów

Zalety naszych luster, to przede wszystkim bardzo duża rozmaitość odmian, spośród których przynajmniej jedno zawsze spełni oczekiwania i dopasuje się do aranżacji wnętrza. Lustra na wymiar w Warszawie, jakie posiadamy w sprzedaży to między innymi:

  • lustra barwione: brązowe, grafitowe,
  • lustra bezpieczne: laminowane folią i laminowane wielowarstwowe,
  • lustra posrebrzane: bezbarwne, kryształowe, diamentowe
  • lustra weneckie (szpiegowskie)

Dzięki tej rozmaitości lustra na zamówienie w Warszawie, jakie oferujemy naszym klientom, pozwalają na znalezienie odpowiedniego produktu do każdego zaplanowanego zastosowania. Jeśli aranżujesz dom w stylu nowoczesnym, planujesz wystrój klasyczny lub w stylu retro – dzięki naszej gamie produktów wzbogacisz go odpowiednim zestawem luster.

Lustra na wymiar z Warszawy z estetycznym wykończeniem

Klasyczne lustro zazwyczaj posiada stosowną oprawę, jednak nawet wówczas, gdy przygotujesz dla niego ramę, o wiele lepiej zaprezentuje się z odpowiednim wykończeniem. Jeśli urządzasz dom w stylu retro polecamy CI tafle z fazowanymi brzegami, które doskonale zaprezentują się w stylowym wnętrzu. Lustra na wymiar wykonamy także z Twojego materiału.

Jeszcze staranniejszej obróbki wymagają te kompozycje, które planujesz umieścić na ścianie w stanie naturalnym, bez jakiejkolwiek oprawy. Firma AB-GLASS oferuje kilka rodzajów obróbki:

  • fazowanie maksymalnie do 30 mm,
  • piaskowanie wzorów w wyznaczonym miejscu tafli,
  • szlifowanie,
  • zatępienie krawędzi w lustrach bez oprawy,

Potrzebujesz tafli okrągłej, owalnej, prostokątnej lub wykończonej łukiem? Potrzebujesz modelu fazowanego lub z dekoracyjnym grawerem? Dla Ciebie wykonany wszystkie lustra na zamówienie. Warszawa to najlepsze miejsce, aby je kupić.

Wybierając lustra na wymiar z Warszawy sprawisz, że Twój dom lub mieszkanie całkowicie zmieni swoje oblicze. Gwarantujemy Ci trwałość i niezmienność produktów przez wiele lat, dlatego inwestując raz, przez długie lata będziesz się cieszyć czystością tafli i jej atrakcyjnym wyglądem.