MEBLE SZKLANE

Szkło hartowane, kolorowe, piaskowane i inne jego odmiany znajdują zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów użytkowych i elementów wystroju wnętrz. W kolekcji proponowanych przez firmę AB-GLASS produktów znaczące miejsca zajmują również witryny szklane z Warszawy.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem mebli szklanych na zamówienie. W Ostrołęce i okolicach są one niezwykle modne, zarówno jako wyposażenie domów i mieszkań, jak również biur, hoteli, restauracji. Szukasz efektownej witryny szklanej do ekspozycji swoich bibelotów, pamiątek, książek? Chętnie wykonamy ją dla Ciebie w dowolnej formie, rozmiarze oraz stylu, pasującym do ogólnej aranżacji.

Meble szklane na zamówienie z Warszawy

Jako jeden z najlepszych producentów szkła oraz wyposażenia szklanego, proponujemy naszym klientom zróżnicowaną ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań. Meble to jedna z grup asortymentu dedykowanego wyposażeniu wnętrz, który wykonujemy ze szkła hartowanego. Tradycyjne witryny idealnie prezentują się w nowoczesnych salonach i jadalniach, w których służą do prezentowania kolekcji eleganckiej zastawy stołowej lub dekoracyjnych bibelotów. Szklane stoły oferowane przez naszą firmę doskonale prezentują się także w klasycznych wnętrzach, jako elegancki element wykończenia.

Wśród mebli, jakie produkujemy ze szkła, znajdują się między innymi witryny wystawowe, całkowicie przeszklone szafki i gabloty, mające głównie charakter ekspozycyjny. U nas możesz też zamówić szklane blaty do stołów wykorzystywanych w mieszkaniach lub ogrodach. Klientom, którzy cenią sobie wygodę, proponujemy gotowe produkty takie jak szklane stoły czy półki szklane na wymiar. Meble szklane na zamówienie z Warszawy sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w sali konferencyjnej czy nowoczesnym biurze. Możliwość wykonania szklanych elementów za zamówienie i pod konkretny wymiar sprawia, że ich dopasowanie do każdego wnętrza jest bardzo łatwe – niezależnie od jego rozmiarów. Meble szklane idealne sprawdzają się w mniejszych przestrzeniach, ponieważ nie są przytłaczające.

Ekspozycyjne witryny szklane – Warszawa

Jednym z najczęściej wykorzystywanych w aranżacjach pomieszczeń przeźroczystych mebli są witryny. Wąskie, wysokie kominki lub niższe i szersze szafki pozwalają na zaprezentowanie zawartości, począwszy do domowych kolekcji po zbiór trofeów sportowych czy nagród firmy.

Witryny szklane w Warszawie powstają na indywidualne zamówienie, dzięki czemu możesz je dopasować wymiarowo od miejsca, jakim dysponujesz w swoim domu. Wykonujemy zarówno tradycyjne, wysokie meble, jak i modele niższe, a także dwudrzwiowe. Co je wyróżnia?

  • Estetyczny wygląd i nowoczesny design.
  • Uniwersalna kolorystyka pasująca do każdego wnętrza.
  • Wymiary i forma dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Trwałe, odporne na stłuczenie hartowane szkło.
  • Szklane półki z możliwością modyfikacji położenia oraz opcja podświetlenia.

Witryny szklane z Warszawy to meble nowoczesne, designerskie i efektowne. Świetnie zaprezentują się zarówno w domowym salonie, jak i w gabinecie prezesa firmy, czy w holu banku.

Jeżeli interesują Państwa produkty, jakimi są witryny, szklane stoły czy półki szklane na wymiar, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Proponujemy również inne rozwiązania, które mogą służyć aranżacji wnętrz domowych. Są to między innymi panele szklane do kuchni czy szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Call Now Button