MEBLE SZKLANE

Szkło hartowane, kolorowe, piaskowane i inne jego odmiany znajdują zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów użytkowych i elementów wystroju wnętrz. W kolekcji proponowanych przez firmę AB-GLASS produktów znaczące miejsca zajmują również witryny szklane z Warszawy.

Meble szklane na zamówienie z Warszawy

Meble to jedna z grup asortymentu dedykowanego wyposażeniu wnętrz, który wykonujemy ze szkła hartowanego. Tradycyjne witryny idealnie prezentują się w nowoczesnych salonach i jadalniach, w których służą do prezentowania kolekcji eleganckiej zastawy stołowej lub dekoracyjnych bibelotów.

Wśród mebli, jakie produkujemy ze szkła znajdują się miedzy innymi witryny wystawowe, całkowicie przeszklone szafki i gabloty, mające głownie charakter ekspozycyjny. U nas możesz też zamówić szklane blaty do stołów wykorzystywanych w mieszkaniach lub ogrodach. Meble szklane na zamówienie z Warszawy sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w sali konferencyjnej czy nowoczesnym biurze.

Ekspozycyjne witryny szklane – Warszawa

Jednym z najczęściej wykorzystywanych w aranżacjach pomieszczeń przeźroczystych mebli są witryny. Wąskie, wysokie kominki lub niższe i szersze szafki pozwalają na zaprezentowanie zawartości, począwszy do domowych kolekcji po zbiór trofeów sportowych czy nagród firmy.

Witryny szklane w Warszawie powstają na indywidualne zamówienie, dzięki czemu możesz je dopasować wymiarowo od miejsca, jakim dysponujesz w swoim domu. Wykonujemy zarówno tradycyjne, wysokie meble, jak i modele niższe, a także dwudrzwiowe. Co je wyróżnia?

  • Estetyczny wygląd i nowoczesny design.
  • Uniwersalna kolorystyka pasująca do każdego wnętrza.
  • Wymiary i forma dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Trwałe, odporne na stłuczenie hartowane szkło.
  • Szklane półki z możliwością modyfikacji położenia oraz opcja podświetlenia.

Witryny szklane z Warszawy to meble nowoczesne, designerskie i efektowne. Świetnie zaprezentują się zarówno w domowym salonie, jak i w gabinecie prezesa firmy, czy w holu banku.