Panele szklane do kuchni – AB Glass Warszawa

panele szklane do kuchni warszawa

Nasza firma jest jednym z głównych liderów branży szklarskiej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii klientom proponujemy bardzo ciekawe, a zarazem funkcjonalne rozwiązania z zakresu aranżacji wnętrz. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Znajdziesz w niej m.in. panele szklane, które w Ostrołęce i okolicach cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Oferta lacobeli jest u nas bardzo rozbudowana, ponieważ zauważamy rosnącą popularność tych gustownych i praktycznych elementów wykończenia kuchni. Ale nie tylko. Sprawdź nasze realizacje paneli szklanych do łazienek oraz innych pomieszczeń, zgodnie z wizją i oczekiwaniami klienta. Na pewno się zainspirujesz przed złożeniem własnego zamówienia na lacobel. Zapraszamy do współpracy! 

Dostawca szklanych paneli – lacobele Ostrołęka

Jednymi z naszych głównych produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na terenie miasta Warszawa i województwa mazowieckiego, są panele szklane do kuchni znane również jako lacobel. Szkło do kuchni to bardzo trwałe rozwiązanie, które ma wiele zalet. Szklane panele do kuchni są przede wszystkim:

  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • odporne na wysokie oraz niskie temperatury,
  • odporne na wodę.

Szklane panele do kuchni sprawdzą się idealnie w okolicy, w której został zamontowany zlew lub kuchenka. Szkło do kuchni z możliwością wykonania dowolnego nadruku z pewnością będzie stanowił ciekawy sposób wykończenia przestrzeni miedzy szafkami. Panele nie tylko ozdobią wnętrze, ale także będą skuteczną ochroną ściany przed zachlapaniem wodą czy olejem podczas zmywania lub gotowania.

Panele szklane – funkcjonalne rozwiązanie do każdej przestrzeni

Panele szklane wykonywane są ze szkła hartowanego, które uznawane jest za jeden
z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Jego właściwości sprawiają, że jest to rozwiązanie, które może być użytkowane przez długie lata, a szkło do kuchni pozostaje bezpieczne i odporne na szkodliwe oddziaływanie zarówno wysokich temperatur, jak i czynników mechanicznych.

Panele szklane mogą być zastosowane zarówno w przestrzeni domowej, jak i w pokojach socjalnych biur. W obydwu przypadkach to rozwiązanie będzie prezentowało się równie elegancko. Istnieje możliwość dopasowania kolorystycznego do aranżacji wnętrza. Produktem, który w ostatnich latach zdobywa ogromną popularność, jest lacobel – panele szklane stosowane na ścianie w celach dekoracyjnych. Lacobel może być dopasowany indywidualnie do wymagań klienta – istnieje możliwość zastosowania na nim dowolnego nadruku.

Szkło do kuchni i lacobel – Warszawa, województwo mazowieckie

Szkło do kuchni oferujemy na indywidualne zamówienie. Panele ze szkła hartowanego oraz lacobel wykonujemy pod konkretny wymiar, co umożliwia stworzenie wyjątkowej aranżacji w każdej przestrzeni.

Panele szklane do kuchni to tylko jedna z propozycji naszej firmy. Swoim klientom oferujemy także inne elementy wyposażenia. Wśród nich znajdują się między innymi szklane kabiny prysznicowe na wymiar czy szkło na balustrady. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą AB Glass oraz kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą najlepsze rozwiązania możliwe do zastosowania w Państwa domach lub biurach.

Call Now Button