Panele szklane do kuchni – AB Glass Warszawa

panele szklane do kuchni warszawa

Nasza firma jest jednym z głównych liderów branży szklarskiej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii klientom proponujemy bardzo ciekawe, a zarazem funkcjonalne rozwiązania z zakresu aranżacji wnętrz. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jednymi z naszych głównych produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są panele szklane do kuchni. Jest to bardzo trwałe rozwiązanie, które ma wiele zalet. Szklane panele do kuchni są przede wszystkim:

  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • odporne na wysokie oraz niskie temperatury,
  • odporne na wodę.

Szklane panele do kuchni sprawdzą się idealnie w okolicy, w której został zamontowany zlew lub kuchenka. Nie tylko ozdobią wnętrze, ale także będą skuteczną ochroną ściany przed zachlapaniem wodą czy olejem podczas zmywania lub gotowania.

Panele szklane – funkcjonalne rozwiązanie do każdej przestrzeni

Panele szklane wykonywane są ze szkła hartowanego, które uznawane jest za jeden
z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Jego właściwości sprawiają, że jest to rozwiązanie, które może być użytkowane przez długie lata.

Panele szklane mogą być zastosowane zarówno w przestrzeni domowej, jak i w pokojach socjalnych biur. W obydwu przypadkach to rozwiązanie będzie prezentowało się równie elegancko. Istnieje możliwość dopasowania kolorystycznego do aranżacji wnętrza. Produktem, który w ostatnich latach zdobywa ogromną popularność, jest lacobel – panele szklane stosowane na ścianie w celach dekoracyjnych. Lacobel może być dopasowany indywidualnie do wymagań klienta – istnieje możliwość zastosowania na nim dowolnego nadruku.

Panele szklane do kuchni to tylko jedna z propozycji naszej firmy. Swoim klientom oferujemy także inne elementy wyposażenia. Wśród nich znajdują się między innymi szklane kabiny prysznicowe na wymiar czy szkło na balustrady. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą AB Glass oraz kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą najlepsze rozwiązania możliwe do zastosowania w Państwa domach lub biurach.