OBRÓBKA SZKŁA

Szkło jest obecnie popularnym materiałem, stosowanym w aranżacji wnętrz. Wykonywanie ścianek działowych, przesłon czy innych elementów konstrukcyjnych wymaga jednak profesjonalnego przygotowania, począwszy od hartowania, po cięcie, szlifowanie lub wiercenie otworów. Obróbka szkła w Warszawie to domena naszej firmy.

Zajmujemy się cięciem szkła w Ostrołęce i okolicach, dostarczając naszym klientom przygotowane do montażu elementy. Jednocześnie służymy radą i merytorycznym wsparciem przy podejmowaniu decyzji. Na wszystkie Twoje pytania odpowiedzą specjaliści obróbki szkła.

Profesjonalne hartowanie szkła – Warszawa

Potrzebujesz solidnych, wytrzymałych na pękanie i zarysowania szyb? Jednym z najlepszych sposobów utrwalania jest hartowanie szkła. Wykonujemy je profesjonalnie z zastosowaniem najlepszych metod, dzięki czemu otrzymujesz gwarantowane produkty. Hartowanie szkła w Warszawie to proces przeprowadzany w piecu nowej generacji firmy NorthGlass. Poddajemy mu szkło o określonym zakresie parametrów:

  • grubość 4-19mm,
  • rozmiar max: 2000 x 3600mm,
  • rozmiar min: 300mm,
  • typ szkła: float, szkło barwione w masie, satynowane, szkło refleksyjne twardo powłokowe.

Atest: znak CE. Jak widzisz cięcie szkła, które realizujemy jest usługą kompleksową, dającą Ci szerokie możliwości, ale też jakościową – przeprowadzaną zgodnie z najlepszymi standardami. Powierz nam obróbkę szkła (Ostrołęka i okolice), aby zyskać produkt, jakiego potrzebujesz.

Cięcie szkła – Warszawa

Oferowane przez AB – GLASS płyty szklane posiadają określone wymiary, które nie zawsze są odpowiednie do konkretnego projektu czy przeznaczenia. Dysponujemy urządzeniami, a także doświadczeniem, dzięki którym przygotujemy elementy, jakich potrzebujesz. Wykonujemy profesjonalne cięcie szkła w Warszawie do dowolnych, podanych przez Ciebie wymiarów, także z precyzyjnym wykończeniem krawędzi lub przygotowaniem ich do oprawy.

Firma AB – GLASS świadczy także usługi w zakresie szlifowania i fazowania, wiercenia, malowania szkła, laminowania, piaskowania oraz klejenia UV.

Obróbka szkła hartowanego – Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów Zakład Szklarski AB-GLASS oferuje profesjonalną obróbkę szkła hartowanego. W ramach realizowanych usług zapewniamy:

  • szlifowanie i polerowanie,
  • fazowanie szkła,
  • ukosowanie,
  • docinanie szkła na wymiar,
  • wiercenie otworów w szkle hartowanym,
  • klejenie konstrukcji szkło + aluminium.

Obróbka szkła hartowanego to usługa, którą świadczą wszystkie nasze odziały zlokalizowane w różnych miejscach na terenie miasta Warszawa.

Na czym polega fazowanie szkła?

Fazowanie szkła to usługa polegająca na wytworzeniu na krawędzi szkła szerokiej fazy, która załamuje światło tworząc interesujący efekt wizualny. Znajdująca się na szlifie fazy płaszczyzna załamania światła nadaje wyrobom ze szkła elegancji i klasy.

Fazowanie szkła to zabieg wymagający odpowiednich narzędzi oraz wprawy i doświadczenia w obróbce szklanych elementów. Doświadczonych szklarzy dysponujących nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwiającym bezbłędne fazowanie szkła znajdziesz w oddziałach AB-GLASS w Warszawie.

Call Now Button