OBRÓBKA SZKŁA

Szkło jest obecnie popularnym materiałem, stosowanym w aranżacji wnętrz. Wykonywanie ścianek działowych, przesłon czy innych elementów konstrukcyjnych wymaga jednak profesjonalnego przygotowania, począwszy od hartowania, po cięcie, szlifowanie lub wiercenie otworów. Obróbka szkła w Warszawie to domena naszej firmy.

Profesjonalne hartowanie szkła – Warszawa

Potrzebujesz solidnych, wytrzymałych na pękanie i zarysowania szyb? Jednym z najlepszych sposobów utrwalania jest hartowanie szkła. Wykonujemy je profesjonalnie z zastosowaniem najlepszych metod, dzięki czemu otrzymujesz gwarantowane produkty. Hartowanie szkła w Warszawie to proces przeprowadzany w piecu nowej generacji firmy NorthGlass. Poddajemy mu szkło o określonym zakresie parametrów:

  • grubość 4-19mm,
  • rozmiar max: 2000 x 3600mm,
  • rozmiar min: 300mm,
  • typ szkła: float, szkło barwione w masie, satynowane, szkło refleksyjne twardo powłokowe.

Atest: znak CE.

Cięcie szkła – Warszawa

Oferowane przez AB – GLASS płyty szklane posiadają określone wymiary, które nie zawsze są odpowiednie do konkretnego projektu czy przeznaczenia. Dysponujemy urządzeniami, a także doświadczeniem, dzięki którym przygotujemy elementy, jakich potrzebujesz. Wykonujemy profesjonalne cięcie szkła w Warszawie do dowolnych, podanych przez Ciebie wymiarów, także z precyzyjnym wykończeniem krawędzi lub przygotowaniem ich do oprawy.

Firma AB – GLASS świadczy także usługi w zakresie szlifowania i fazowania, wiercenia, malowania szkła, laminowania, piaskowania oraz klejenia UV.