Blaty szklane – AB Glass Warszawa

blaty szklane warszawa

Firma AB Glass jest liderem branży szklarskiej. Od wielu lat obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych – realizując zamówienia zgodne z obowiązującymi trendami rynkowymi. Dbając o zadowolenie naszych klientów, proponujemy im zarówno rozwiązania gotowe, jak i produkty wykonywane na indywidualne według indywidualnych wytycznych. Służymy ponadto doradztwem oraz gwarantujemy profesjonalny montaż.

Szkło jest materiałem bardzo uniwersalnym, dzięki czemu można z niego wykonać wiele różnych elementów wyposażenia wnętrza, które idealnie pasują do nowoczesnych, jak również klasycznych budynków. Jednymi z najchętniej wybieranych są blaty szklane proponowane przez naszą firmę. Mogą one być wykorzystane zarówno we wnętrzach kuchennych, jak i w łazienkach. Blaty szklane dostępne w naszej ofercie mogą zostać dopasowane rozmiarowo – indywidualnie na zamówienia każdego z klientów. Dodatkowo istnieje opcja wyboru spośród modeli ze szkła lakierowanego lub matowego.

W zależności od zastosowania naszym klientom proponujemy blaty szklane o różnej grubości. Dzięki temu mogą mieć pewność, że wybrane przez nich rozwiązanie będzie wyróżniało się jakością i wytrzymałością na długie lata.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą firmy AB Glass. Nasze produkty to między innymi panele szklane do kuchni, kabiny prysznicowe na zamówienie czy szklane stoły. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie państwa pytania oraz pomogą w wyborze odpowiednich elementów do wyposażenia wnętrz.