ZABUDOWY SZKLANE

Duże przestrzenie hal produkcyjnych, sprzedażowych, wystawowych nie sprzyjają wykonywaniu zadań wymagających ciszy i skupienia. Zapewnienie intymności i spokoju nie jest proste tym bardziej, że budowanie ścianek działowych i wygradzanie pomieszczeń bywa kosztowne. Ścianki szklane z Warszawy doskonale sprawdzą się w takiej roli. Szklane ścianki działowe charakteryzują się bowiem bardzo dobrymi parametrami akustycznymi i nie muszą pomniejszać wizualnie przestrzeni, jak ścianki działowe wykonane z materiałów nietransparentnych. Z drugiej strony możliwość barwienia szkła pozwala wykonać ścianki ze szkła w dowolnym kolorze.

Oddzielenia, boksy i ścianki szklane – Warszawa

Kabina z przeszklonymi ścianami ustawiona w hali hipermarketu lub w pawilonie wystawowym nie jest dziś niczym nietypowym. Jej niewątpliwą zaletą jest szybki i prosty montaż, dystansujący tradycyjne murowanie oraz z pewnością znacznie korzystniejsza cena. Zabudowy szklane w Warszawie, jakie oferuje nasza firma AB-GLASS umożliwiają wykonanie każdego rodzaju ścianek i przepierzeń, a także wydzielanie samodzielnych pomieszczeń np. socjalnych, dla pracowników obsługi klienta czy kierownika hali.

Nasze ściany szklane mogą być z powodzeniem użytkowane jako szklane ścianki działowe lub ścianki ze szkła będące jednocześnie elementem konstrukcyjnym wyznaczającym przestrzeń oddzielnego pomieszczenia. Ścianki szklane z Warszawy to rozwiązanie uniwersalne, pozwalające na stworzenie intymnego, zacisznego miejsca do pracy biurowej, odizolowanie i zapewnienie bezpieczeństwa stanowiska kasowego lub pomieszczenia socjalnego dla pracowników.

Zabudowy szklane z Warszawy – zalety

Budowanie ścianek działowych i wydzielanie całych pomieszczeń za pomocą nowoczesnych paneli szklanych niesie ze sobą wiele korzyści. Do tych podstawowych można zaliczyć:

  • zapewnienie intymności przestrzeni wnętrza przy zachowaniu kontroli wzrokowej pozostałej części hali,
  • nieograniczony dostęp światła dziennego zarówno do wydzielonego pomieszczenia, jak i do hali,
  • wyciszenie strefy pracy,
  • możliwość zamknięcia pomieszczenia i zabezpieczenia znajdujących się w nim urządzeń lub dokumentów,
  • brak optycznego wpływu na przestrzeń pomieszczenia,
  • możliwość szybkiego montażu bez naruszania struktury ścian gotowego budynku
  • estetyczny, nowoczesny wygląd i łatwość utrzymania w czystości.

Zabudowy szklane z Warszawy to również ciekawe i funkcjonalne rozwiązania do domów prywatnych. Dzięki nim możesz wydzielić strefę ciszy lub salon w lofcie, osłonić przed deszczem taras lub balkon, a także podzielić duże pomieszczenie na dwa mniejsze.

Sprawdź również naszą ofertę na balustrady szklane, lustra na wymiar oraz szyby zespolone na wymiar.

Call Now Button