SCHODY SZKLANE

Nowoczesne wnętrza wymagają niestandardowego podejścia do aranżacji, dzięki czemu utrzymają swój wyjątkowy charakter. Szczególnie w domach piętrowych oraz w loftach z antresolą niezbędnym elementem są schody. Wśród wielu modeli do wyjątkowych zaliczają się schody szklane. W Warszawie zamówisz je w naszej firmie AB – GLASS.

Oferujemy piękne i solidne schody szklane, które świetnie pasują do współczesnych rozwiązań architektonicznych. Są one bardzo efektowne, budują we wnętrzach dynamizm, pozwalają na nieskrępowany przepływ światła. Szklane schody z Warszawy, Ostrołęki stanowią nie tylko element wykończeniowy, ale też dekoracyjny. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i składania zamówień!

Nowoczesne schody szklane – Warszawa, Ostrołęka

Szkło cieszy się obecnie dużym powodzeniem w wystroju wnętrza, a poza ściankami działowymi czy przeszkleniami tarasów i balkonów coraz częściej można je spotkać w nietypowych, miejscach, jak drzwi czy szklane schody. Z przejrzystego materiału zbudujesz nie tylko balustrady, ale również stopnie.

To z pewnością innowacyjne i nietypowe rozwiązanie, które całkowicie zmieni oblicze wnętrza. W naszej firmie AB – GLASS wykonujemy schody szklane w Warszawie, korzystając nie tylko z klasycznych, przejrzystych odmian szkła. Możesz również wybrać materiał malowany lub laminowany, a jeśli masz odrobinę fantazji i ciekawy pomysł – stopnie z dekoracyjnym grawerem, piaskowaniem lub szlifem.

Zamów schody szklane w Warszawie – poznaj ich zalety

Schody wykonane ze szkła mają niezmiernie wiele zalet. Do niech z pewnością zalicza się chłodny design, jakim się wyróżniają. Dlatego też nie będą dobrze prezentować się we wnętrzach stylowych i retro. Poza tym hartowane szklane stopnie mają wiele praktycznych zalet.

  • Szkło jest odporne na wodę, środki chemiczne i promieniowanie UV, dzięki czemu długo zachowa efektowny wygląd.
  • Schody ze szkła są łatwe do utrzymania w czystości, bowiem wystarczy zmycie ich wodą z detergentem.
  • Szklane stopnie nie wymagają konserwacji nawet po wielu latach użytkowania.
  • Przejrzysta konstrukcja przepuszcza światło nie ograniczając jego dostępu do wnętrz.
  • Przejrzystość sprawia również, że schody wydają się być lżejsze i nie ograniczają przestrzeni wnętrza.
  • Schody ze szkła mogą być efektownie podświetlane diodami LED`
  • Dostępność wielu kolorów szkła pozwala na tworzenie unikalnych kompozycji.

Budujesz dom lub urządzasz loft? Zamów schody szklane w Warszawie, w naszej firmie AB – GLASS, a wykonamy je dla Ciebie z materiałów najwyższej jakości.

Call Now Button