DORADZTWO I MONTAŻ

Oferujemy kompleksowe usługi szklarskie na terenie Warszawy i okolic – profesjonalny pomiar i montaż, w szczególności:

  • wymiana szyb pojedynczych i zespolonych w oknach i witrynach sklepowych
  • wymiana szyb zespolonych w fasadach ze szkłem refleksyjnym
  • montaż drzwi i ścianek całoszklanych w systemach przesuwanych w biurach i mieszkaniach
  • montaż stopni szklanych, podłóg ze szkła, balustrad itp.
  • montaż kabin prysznicowych
  • montaż luster łazienkowych i w przedpokojach
  • montaż luster w salach sportowych, fitness klubach i siłowniach
  • zabudowa balkonów w stolarce aluminiowej

 

Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne i do każdego podchodzimy z taką samą powagą i zaangażowaniem, bez względu na to, czy jest to niewielkie zlecenie od klienta indywidualnego czy duża realizacja na większym obiekcie.

Lustro i szkło to materiały bardzo wymagające: są zarówno bardzo twarde, jak i kruche. Dobry szklarz powinien wykazywać się niezwykłą delikatnością i wyczuciem oraz precyzją, które są niezbędne w procesie obróbki szkła. Posiadamy bardzo dużą wiedzę teoretyczną oraz wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej, które wykorzystujemy podczas realizacji zleceń. Podczas wykonywania zlecenia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Podczas realizacji korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu i narzędzi, dzięki czemu zlecenia realizowane są sprawnej i bardzo dokładnie.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ W KONKURENCYJNYCH CENACH!

DOJAZD DO KLIENTA ORAZ POMIAR GRATIS!*

Do każdego zapytania podchodzimy kompleksowo – nie wahaj się – zadzwoń. Na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie twojego problemu! Szklarz Warszawa jest do Twojej dyspozycji.

Specjalizujemy się w realizacji zleceń nietypowych, przygotowywanych pod wymiar, w niestandardowych kształtach i miejscach. Pomożemy również dobrać odpowiednie rozwiązania, określimy niezbędne parametry szkła i sposób jego obróbki, doradzimy w zakresie usuwania uszkodzeń. Nasz personel chętnie udzieli informacji dotyczących szkła, luster i tematów pokrewnych.

 

*w przypadku złożenia zamówienia
Call Now Button