KOSMETYKA SAMOCHODOWA

Samochód jest obecnie nieodłączną częścią życia większości z nas, ale codzienna eksploatacja nie pozostaje bez śladu na jego karoserii, jak i na wnętrzu kabiny. Dbałość o wszystkie elementy pojazdu to nie tylko kwestia estetycznego wyglądu, ale również sposób na przedłużenie okresu jego sprawności.

Detailing – kosmetyka samochodowa – więcej niż myjnia

Większość właścicieli pojazdów ogranicza czynności sprzątające do okresowej wizyty w myjni samochodowej oraz do ogólnego sprzątnięcia wnętrza pojazdu. Niestety tradycyjne myjnie automatycznie nie zapewniają gruntownego usuwania zanieczyszczeń, a wiele opinii przemawia też za ich szkodliwością dla karoserii samochodu.

Nie zawsze też wystarczające będzie umycie pojazdu w myjni ręcznej, w której właściciel decyduje, kiedy używać piany i jakie elementy auta czyścić szczotką. Wszystkie te czynności są powierzchowne i nawet, jeśli usuną błoto z lakieru, nie zlikwidują chemicznych nalotów i nie dotrą do wszystkich zakamarków. Odpowiedzią na te problemy jest detailing – kosmetyka samochodowa w wykonaniu pracowników naszej firmy.

Czym jest detailing? Kosmetyka samochodowa, jak lifting

Detailing jest formą kompleksowego czyszczenia samochodu, nie tylko na jego powierzchni, ale w każdym dostępnym miejscu.. Dzięki profesjonalnym kosmetykom samochodowym, starannie opracowanym procedurom i specjalistycznym środkom chemicznym usuniemy zabrudzenia, których nie zlikwiduje żadna myjnia.

Co obejmuje detailing? Kosmetyka samochodowa to przede wszystkim:

  • ogólne mysie usuwające kurz i zanieczyszczenia z powierzchni karoserii,
  • czyszczenie karoserii z trwale przywierających zabrudzeń
  • usuwanie trwałych wad lakieru, jak odbarwienia czy odpryski,
  • polerowanie usuwające pozostałości wżerów po kwaśnym deszczu, oksydacji czy zarysowań,
  • woskowanie w celach ochronnych i estetycznych,
  • gruntowne czyszczenie felg i kół,
  • sprzątanie i czyszczenie wnętrza kabiny włącznie z odświeżaniem tapicerki.

Detailing – kosmetyka samochodowa to lifting kosmetyczny Twojego auta, po którym zyskuje ono kilka lat nie tylko na ogólnym wyglądzie.

Call Now Button