Drzwi Szklane

drzwi szklane warszawaDrzwi szklane stanowią eleganckie uzupełnienie każdego wnętrza – doskonale sprawdzają się w aranżacjach wnętrz mieszkalnych oraz przestrzeni usługowych i użytkowych, elegancko prezentują się w biurowcach i galeriach handlowych. Zakład Szklarski AB-GLASS od lat specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu drzwi szklanych. Do wyrobu naszych drzwi wykorzystujemy zapewniające prywatność wysokogatunkowe szkło matowe (tzw. szkło mrożone). Oferujemy również drzwi ze szkła transparentnego i barwionego, każdorazowo dopasowując surowiec do projektu oraz przeznaczenia skrzydła drzwiowego.

Jako producent wysokiej jakości szkła dysponujemy pełną gamą surowca w dowolnych wymiarach. To pozwala nam realizować nawet najbardziej śmiałe wizje architektów wnętrz i klientów prywatnych. Drzwi szklane wykonujemy na wymiar oferując skrzydła o standardowych i niestandardowych wymiarach, rozwierane i przesuwne – jesteśmy w stanie dostosować konstrukcję do praktycznie każdego mechanizmu montażowego i otwierania.

Drzwi szklane przesuwane wykonujemy na potrzeby aplikacji wewnętrznych. Coraz częściej znajdują one zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych i użytkowych. Równolegle projektujemy i wykonujemy rozwierane drzwi szklane na wymiar. Te ostatnie pozwalają na tworzenie oryginalnych przestrzeni biurowych i usługowych. W zależności do potrzeb i wymogów technicznych obiektu drzwi szklane na wymiar przygotowujemy pod montaż na ościeżnicy lub ścianie szklanej.

Drzwi Szklane na wymiar – Warszawa

Drzwi szklane wykonujemy w naszych Zakładach Szklarskich zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa. Naszym Klientom oferujemy wyroby najwyższej jakości wraz z usługą montażu. Usługi montażowe realizujemy w obiektach nowo wznoszonych i już eksploatowanych na terenie całego miasta i okolicy. Projektujemy, wykonujemy i montujemy drzwi do mieszkań i domów, przestrzeni biurowych, lokali usługowych i usługowo-handlowych. W ramach usługi realizacji drzwi szklanych na zamówienie oferujemy również wypełnienia szklane do ram drewnianych i aluminiowych.

Szkło Matowe i Drzwi Przesuwane – Warszawa

Nasze szkło matowe wykorzystujemy do wyrobu drzwi szklanych – drzwi wewnętrznych (domowych, biurowych i gabinetowych), drzwi zewnętrznych (przede wszystkim na potrzeby lokali handlowych i handlowo-usługowych) oraz szklanych drzwi do szaf i szafek. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów szkło matowe oferujemy również w sprzedaży jako surowice do wyrobu przeszkleń oraz realizacji innych projektów. Nasze szkło matowe charakteryzuje się wysoką jakością oraz podwyższoną udarowością, dzięki czemu doskonale sprawdza się we wszystkich, nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Coraz częściej szkło matowe wykorzystujemy w projektach drzwi szklanych przesuwanych. Drzwi szklane przesuwane ze szkła matowego charakteryzują się oryginalnością, jednocześnie umożliwiając zapewnienie odpowiedniego poziomu prywatności w pomieszczeniu.

Klientów poszukujących gotowych drzwi szklanych lub zainteresowanych możliwością przygotowania drzwi szklanych na wymiar zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, jednocześnie służąc radą i pomocą w zakresie najbardziej optymalnego doboru surowców z naszego asortymentu.

Sprawdź również naszą ofertę na balustrady szklane, lustra na wymiar oraz szyby zespolone na wymiar.

Call Now Button