AUTOSZYBY

Profesjonalna wymiana, naprawa szyb samochodowych

Jeśli często jeździsz samochodem, z pewnością wymaga on od Ciebie systematycznej dbałości, przeglądów technicznych i napraw, a także wymiany zużytych i uszkodzonych części. Nasza firma oferuje Ci auto szyby, które zapewnią doskonałą widoczność na drodze, gdy szyba w Twoim wozie ulegnie porysowaniu lub stłuczeniu.

Co oferujemy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy profesjonalną wiedzę i umiejętności, dzięki którym wymiana szyb samochodowych przeprowadzana jest szybko, starannie i perfekcyjnie. Nie ma znaczenia, jakim jeździsz samochodem. Oferujemy Ci auto szyby do 650 różnych modeli pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych.

Nasza siedziba znajduje się na terenie miasta Warszawa, dlatego jeśli mieszkasz lub przebywasz w tej okolicy i masz problem z szybą w swoim samochodzie odwiedź nas. Dokonamy jej wymiany oraz wykonujemy naprawy korzystając z nowoczesnych technologii. Posiadamy też bogaty wybór modeli szyb, które możesz zamówić wraz z ich wymianą.

W czym się specjalizujemy?

Domeną naszej firmy są różne rodzaje szkła, które przygotowujemy na wymiar i dostarczamy naszym klientom. Rozszerzając ofertę i kierując ją też w stronę właścicieli samochodów, wprowadziliśmy dodatkową gamę usług, na które składa się:

  • sprzedaż szyb do 650 modeli pojazdów,
  • naprawa szyb samochodowych z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technologii,
  • wymiana porysowanych i stłuczonych szyb samochodowych.

Wymiana szyb samochodowych wraz z montażem obejmuje zarówno auto szyby czołowe, jak i tylne czy boczne. Naprawy wykonujemy w zakresie szyb czołowych.

Co zyskujesz dzięki naszej ofercie?

Jeśli Twój samochód uczestniczył w wypadku lub stłuczce, a pęknięta szyba czołowa lub potłuczona tylna wymaga wymiany, zaoferujemy Ci pomoc w przywróceniu Twojego samochodu do stanu przed wydarzeniem. Naprawa szyb samochodowych wykonana z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań gwarantuje perfekcję wykonania, a wraz z nią bezpieczeństwo dalszej jazdy. Zapewniamy Ci też możliwie najkrótszy czas realizacji zlecenia oraz korzystne ceny usług.

Odwiedź nasza formę na terenie miasta Warszawa i powierz nam swój samochód! Czekamy na Ciebie!

Call Now Button